DARMOWA DOSTAWA OD 150 ZŁ  ·  ZWROT DO 30 DNI  ·  WYSYŁKA W 24 GODZINY

Koszt maskotki na szydełku = jakość, którą poczujesz i to od razu po wzięciu jej do ręki. Amigurumi to kolorowy świat w którym tworzymy dziecięcych przyjaciół do którego chcemy cię cieplutko zaprosić.

Maskotki na szydełku

Małe maskotki na szydełku czy jednak duże? - Oto jest pytanie!

Czas mija nieubłaganie, szczególnie gdy trzyma się w ręku włóćzkę i tworzy kolejne, niepowtarzalne postacie. Dla nas jest to zawsze ekscytująca chwila, w której wkraczamy w kolorowy świat z którego aż trudno się wyrwać! Jednak wróćmy na chwilę do tematu. Jeśli zapytacie nas czy bardziej cenimy mini maskotki na szydełku czy też większe okazy budzą u nas respekt, zawsze odpowiemy, że każde dziecko kocha się tak samo mocno. Nie faworyzujemy więc żadnej z powyższych opcji. Przy wyborze warto jednak wziąć pod uwagę rozmiar aby przypadkiem upominek nie był większy od obdarowywanego dziecka. Oczywiście zdarzają się wyjątki i to wcale nie tak rzadko, kiedy to dorośli kolekcjonują maskotki na szydełku. W tej sytuacji liczą się jedynie możliwości magazynowe mieszkania przyszłego, szczęśliwego właściciela.

Można zadać sobie pytanie: Dlaczego tak odległa kultura tworzenia maskotek handmade (bo pochodzi aż z Japonii) stała się tak przebojowa? Amigurumi zdobywa taką popularność, bo stanowi skuteczną odskocznie od codziennych kłopotów. Przez lata tysiące dziergaczy stworzyli piękne historie związane z tą pasją, którą warto kultywować i dzielić się ze znajomymi.

Szybkie rączki kluczem do stworzenia maskotek na szydełku

Życie mamy tylko jedno (prawdopodobnie) - stwierdzenie to wydaje się nad wyraz banalnie oczywiste. Jednak gdy już jego postawienie mamy za sobą możemy kontynuować nasze rozmyślania. Czy wiesz ile czasu potrzeba aby zostać mistrzem szycia na maszynie? Pani Krystyna (nasza ukochana krawcowa w Tyci zuch) odpowiedziałaby, że o dużo za dużo, ale do tego została powołana i taki jej los :)... Więc niezależnie czy myślisz o samodzielnym szyciu, czy maskotkach robionych na szydełku musisz zdawać sobie sprawę ile umiejętności potrzebujesz nabyć, a potem nawet już je mając ile czasu potrzeba aby stworzyć prawdziwe piękno. Wiedziałaś, że na wyprodukowanie jednej mini maskotki na szydełku potrzeba od 4 do nawet 10 godzin?! Oczywiście gdy już trzymasz maskotkę handmade od Tyci zuch czy piękne siedzisko w swoich rękach ta radość w sercu nie ma swojej ceny, dlatego mimo wszystko tak to kochamy. Ale każdemu człowiekowi Bóg rozdawał talenty indywidualnie, więc jeśli akurat nie jesteś obdarzona takimi zdolnościami służymy pomocnymi łapkami i zapraszamy na zakupy.

120 metrów włóczki = maskotka handmade

W Tycim zuchu nie owijamy w bawełnę, mimo, że z bawełną mamy całkiem dobre relacje. Chcemy lepiej zaznajomić cię z naszą codziennością abyś patrząc na ofertę Tyciego zucha miała pełną świadomość z jakiego typu produktami masz do czynienia. Do wykonania każdej maskotki handmade nasz grafik przygotowuje dokładny projekt, do którego wnosimy ewentualne poprawki, po czym rozgrzewamy paluszki i zabieramy się do pracy. Używamy jedynie materiałów zgodnych z certyfikatami bezpieczeństwa, a nasza bawełna ma naturalne, żywe kolory.

Od magicznego kłębuszka po maskotkę na szydełku na lata

Gdy byliśmy mali bajki były dla nas codziennością, teraz dorośliśmy, ale nadal co jakiś czas wskakujemy do tego czarodziejskiego miejsca aby czerpać garściami inspiracje, aby następnie przelać je na nasze autorskie projekty z których powstają duże jak i te małe maskotki na szydełku. Uśmiechające się kulki włóczki, szydełkowy patyczek z zadziornym hakiem to magiczne wrota które dla was i waszych pociech z chęcią przekraczamy przynosząc ze sobą te unikatowe maskotki handmade. Każda postać którą tu spotkacie jest jedyna w swoim rodzaju, inna od wszystkich. Dostępne od ręki przytulanki amigurumi są produkowane jedynie po 1 sztuce każda. Naszym zamysłem jest, aby najlepszy przyjaciel twojego dziecka należał tylko do niego.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl