DARMOWA DOSTAWA OD 150 ZŁ  ·  ZWROT DO 30 DNI  ·  WYSYŁKA W 24 GODZINY

Handmade dla dzieci

Sztuka handmade dla dzieci powraca do łask w wielkim stylu!

Kiedyś nasze babcie tworzyły własnoręczne magiczne rękodzieła codziennego użytku. Było to konieczne aby w ogóle wejść w posiadanie takich przedmiotów. Galerie handlowe nie istniały wtedy nawet w bogatej wyboraźni Stanisława Lema. Czas mijał a z nim moda na jakość tworzoną w domowym zaciszu odchodziła do lamusa. Handmade było w odwrocie pod wszechobecnym naciskiem globalnego trendu konsumpcji i szybkiej, taniej mody. Dzisiaj nastał czas w którym jesteśmy obładowani przedmiotami dla których coraz trudniej znaleźć nam jakieś wartościowe miejsce w naszym życiu. Na szczęście trend minimalizmu w ostatnich latach wystrzelił w powietrze i zaczęliśmy wybierać jakość ponad ilość, z czego w naszej szwalni Tyci zuch jesteśmy bardzo podekscytowani.

Kupię handmade dla dzieci, ale: Dlaczego rękodzieło jest takie drogie?

Może brzmi to zaskakująco, ale jako producenci w Tyci zuch zgadzamy się z twierdzeniem, że przedmioty wykonane ręcznie cenią się i to znacznie bardziej niż te wykonane maszynowo. Jednak poprawne pytanie które należy sobie zadać to: czy to się opłaca? Czy lepiej mieć jedną rzecz zamiast dwóch, za to trzy razy wyższej jakości? Jak wiemy każdy rodzic chce dla swojego dziecko tego co najlepsze, więc warto wspomnieć, że magiczne rękodzieła to rozwiązanie z którego skorzysta cała rodzina! Uwierz nam, że nie potrzebujesz 50 bluzek, które założysz po 3 razy i wyrzucisz, potrzebujesz takiej która będzie ci służyć na długo. Twoje dziecko nie potrzebuje 30 różnych maskotek, potrzebuje 1 jakościowej maskotki na szydełku.

Nadwyraz dumni: Potęga Polskiego rękodzieła

Cała akcja handmade nabrała takiego rozpędu, że patrząc na tak dużą ilość artystów którzy wykonują swoje dzieła sztuki przecieramy oczy aż stają się czerwone i zaczynają piec. W szczególności handmade dla dzieci rozwinęło się do niesamowitego poziomu. Teraz rękodzieło dla dziecka stało się oznaką dobrego gustu i wyczucia stylu. Po prostu wszyscy dookoła zaczeli kupować ręczne wyroby, akcesoria do ich wykonania, oraz poradniki jak je wykonywać.

Sklep internetowy z handmade dla dziecka, tak poproszę

Jesteś jednak bardziej dociekliwy, mówisz do siebie: Fajna ta idea handmade dla dzieci, ale skąd wziąć wyroby zaufane i wysokiej jakości? Najlepszym rozwiązaniem będzie szukanie opinii przed zrobieniem zakupów w danym sklepie. Jeśli interesują cię np. maty dla dziecka, pod każdą matą jak i innym produktem w naszym sklepie Tyci zuch możesz znaleźć pomocne opinie osób które już korzystają z naszego rękodzieła dla dzieci.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl